Fehérnemű ruházati eladó

Részletes adatok

Várható kereset205000
Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezéseeladó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XI.kerület
E-mail címluckymiladykft@gmail.com
Webcímhttp://www.luckymilady.hu

Bővebb információ

Követelmények:
*Minimum középfokú végzettség, számítógép és pénztárgép rutinos használata
*Megbízhatóság, pontosság, precíz munkavégzés
*Kedves, mosolygós kiszolgálás, türelem, szeress emberekkel foglalkozni
Feladatok:
*Önálló munkavégzés, a Triumph és sloggi termékek megismerése
*Az előírásoknak megfelelő árukihelyezés, időszakos kirakatrendezés
*Bevételezés, visszáruzás, vásárlók kiszolgálása
*Az üzlet tisztaságának megőrzése, rendben tartása

Előny: hasonló eladói munkakörben szerzett több éves tapasztalat
rugalmasság a heti beosztás tekintetében
hétvégi munka vállalása
alkalmazkodó, csapatban, de önállóan is dolgozni szerető nem dohányzó hölgyet keresek a csapatomba, aki egy nyugodt, szép környezetben, barátságos légkörben örömmel dolgozna és hosszú távra tervez
Munkaidő:
heti 3-4 alkalommal 9-20 óráig, minden esetben hétvége is van benne
havonta 2 szombat és 2 vasárnap vállalása (9-18 óráig)
munkavégzés helye: Bp.XI. Savoya Park, Triumph üzlet
A feltüntetett bér NETTÓ értendő!
Fényképes önéletrajzot várok, korábbi munkatapasztalatok, lakhely, jelenlegi helyzet, életkor pontos megjelölésével. Kezdés azonnal!