Festő – fényező szakmunkás

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésefestő - fényező szakmunkás
MegyePest megye
Település neveSzázhalombatta
UtcaIparos utca 13.
E-mail címhr@bevonattechnika.hu
Webcímhttp://www.bevonattechnika.hu

Bővebb információ

Az Ostorházi Bevonattechnika Kft.
Ipari festő-fényező munkatársat keres
százhalombattai üzemébe

Feladatok:
• Különféle felületek fényezése, színterezése
• Egyedi és nagy sorozatú munkadarabok festék bevonatainak készítése
Elvárások:
• Festő / fényező szakmai végzettség és tapasztalat
• Minőségi, igényes munkavégzés
• Önállóság
Előny:
• Építőipari, korrózióvédelmi, ipari festési szakirányú végzettség
• Szórási technológiák ismerete
• Ipari fényező, porfestő berendezések használatának ismerete
• Korrózióvédelemmel kapcsolatos tapasztalatok, ismeretek
• Targoncavezetői jogosítvány
• Egyéb gépkezelői jogosítvány
Amit ajánlunk:
• Hosszútávú, stabil munkahely
• Korrekt bérezés
Alapbér, ösztönzőbér, Cafeteria
• Munkatárs ajánló program
• Kiszámítható munkaidő, szabad hétvégék
• Tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk egy egyedi területen
• Túlóra vállalási lehetőség
• Munkába járás támogatása:
o Volán / MÁV utazási költség 86%-a
o Gépkocsival történő munkába járás estén 30 Ft/ km erejéig

Munkavégzés helye: OSTORHÁZI Bevonattechnika Kft., Bevonattechnika Centrum Százhalombatta – Batta Tudományos Technológiai Park, Iparos utca 13.

Jelentkezni lehet a hr@bevonattechnika.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal.