Ez a hirdetés már "Tárgytalan".

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésefolyamatmérnök
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveVámospércs
E-mail címiroda@unique-talent.hu

Vámospércsi munkahelyre keresünk kollégát folyamatmérnök pozícióba.
Feladatok:
– Termelési folyamatok optimalizálása
– Új folyamatok implementálása, visszaellenőrzése
– A folyamatok elemzése és értékelése, hatékonyságnövelés
– Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató)
– Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
– Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése LEAN szempontból
– Visual Management
– Értékáram (VSM) feltérképezés, szűk keresztmetszetek meghatározása
– Feladattervek létrehozása, végrehajtások koordinálása, visszaellenőrzés (PDCA)
– Projektek vezetése
– Kaizen (dolgozói javaslat rendszer) menedzselése
Elvárások:
• Idegen nyelv (angol vagy német)
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Folyamatmérnöki vagy LEAN tapasztalatok
• Minőségirányítási eszközrendszer ismerete (8D; Ishikava;PokaYoke, 5W, stb.)
• Szervezőképesség, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
– Bejelentett teljes munkaidős jogviszony
– 1 műszakos munkarend
– utazási támogatás
– céges mobiltelefon biztosítása
– versenyképes fizetés
Jelentkezni lehet szakmai önéletrajzzal az iroda@unique-talent.hu e-mail címen, FB oldalunkon és a 20/320-5229 telefonszámon.