Folyamatosan bővülő csapatunkba műszaki előkészítő mérnököt keresünk.

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseműszaki előkészítő mérnök
MegyeBudapest
Település neveBudapest III.kerület
E-mail címhr@epi.hu

Bővebb információ

Főbb feladatok, munkák:
magasépítési pályázati anyagok műszaki előkészítése
tervdokumentációk műszaki és mennyiségi ellenőrzése, észrevételezése
költségvetések, mennyiségi számítások készítése és ellenőrzése
beszállítói árajánlatok bekérése
bekerülési költség meghatározása
műszaki egyeztetéseken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
felsőfokú építőmérnöki vagy építész végzettség
legalább 1 éves szakmai tapasztalat
jó problémamegoldó képesség
határozottság, felelősségteljes munkavégzés
önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
jó szervezőkészség, együttműködési készség, precizitás
felhasználói szintű szoftver ismeretek – Excel, MS Project, Autocad

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
azonos vagy hasonló munkakörben, illetve monolit vasbeton szerkezetépítésben szerzett minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
zsalutechnológiai ismeretek
vasbeton tartószerkezeti gyakorlati ismeretek

Amit kínálunk:
versenyképes kereseti lehetőség
szakmai kihívások
érdekes, változatos munkák
hosszútávú, stabil munkahely egy jóhírű cégnél
biztonságos munkakörülmények
barátságos, fiatalos, összeszokott, motivált csapat