Futár állás Budapesten

Részletes adatok

Várható kereset250.000 - 500.000 Ft.
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésefutár
Munka jellegeEgyéb jellegű munka
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címfutarallas5@hr.viddl.hu
Webcímhttps://viddl.hu/courier

Bővebb információ

Így lehetsz Budapesten ViddL Futár 3 egyszerű lépésben!

– Küldd el jelentkezésed és behívunk egy személyes tájékoztatóra.
– Ezt követően lehetőséged lesz egy próbanapra, ahol kipróbálhatod, milyen nálunk futárkodni.
– Ha tetszett a próbanap, akár már másnap munkába állhatsz V. kerületi depónkban!

Mi a ViddL-nél hiszünk abban, hogy a futároknak is lehet családbarát munkahelye. Éppen ezért, nálunk csak hétköznap történik munkavégzés, normál munkaidőben, amit a saját életedhez igazíthatsz! Csapatunk bővítésének céljából budapesti depónkba gyalogos, biciklis vagy e-rolleres futár kollégáinkat keressük!

Fix csomagszámmal, előre megtervezett útvonalon kisméretű csomagokat és levélküldeményeket kézbesítünk kiemelkedően magas cím sűrűséggel Budapest belvárosában. Ez azt jelenti, hogy egymáshoz meglepően közel vannak a címzettek, sokszor 1 utcán belül többen, illetve 1 címre több csomagot is viszünk. Éppen ezért, nálunk nem cím pénz hanem csomagpénz van!

Főbb feladatok, munkák:
– Kis méretű csomagok és levélküldemények kiszállítása előre meghatározott cím listára, kiemelkedően maga cím sűrűséggel
– A kezelt csomagok adminisztrációja saját fejlesztésű telefonos applikációnkban
– A címzettek kontaktálása
– Nap végén a központi depóban elszámolás (V. kerület)

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
– Precíz munkavégzés
– Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Ha dolgoztál már korábban futárként, előnyként tudjuk értékelni, azonban olyan kollégákat is várunk akiknek még nincs ilyen tapasztalata. Modern és teljeskörű oktatásainknak köszönhetően hamar profi futár válhat belőled! 🙂

Amit kínálunk:
– Tervezhetőség: munkaidőben, csomagszámban, keresetben stb.
– Normál, tervezhető munkaidő: hétfőtől péntekig, reggel 9 és 17 között
– Csomagalapú bérezés, magas cím-sűrűséggel
– Nincs minimum és maximum vállalás, ezt is rugalmasan tudjuk kezelni és az igényeidhez igazítani
– Nincs meghatározott szállítási eszköz, rád bízzuk, hogy számodra mi a legkényelmesebb
– ViddL Flotta programunknak köszönhetően minden hónapban a fizetéseden felül bónusszal is díjjazzuk munkád, illetve egyedülálló készenléti díjat is fizetünk!