Részletes adatok

Várható keresetFuvarszervező
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésefuvarszervező
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Bővebb információ

Nemzetközi Fuvarozó cég Fuvarszervezőt keres Budapestre.

Feladatok:
• Nemzetközi közúti rögzítése;
• Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
• Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal;
• Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;
• Kalkulációk készítése;
• Reklamációk kezelése;
• Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása.

ELVÁRÁSOK
• Biztos, kommunikációképes német nyelvtudás
• Minimum középfokú végzettség
• Értékesítési tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
ELŐNYT JELENT
• Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
• Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
• Szükséges kompetenciák
• Határozottság
• Jó problémamegoldó- és szervező készség
• Jó kommunikációs készség
• Logikus gondolkodás
• Ambiciózus és proaktív személyiség
• Terhelhetőség
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:

• Érdekes, motiváló feladatok
• Nagyvállalati környezet, méretben és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége
• Feladat- és megoldás-orientált környezet
• Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció
• Versenyképes alapbér és bónusz
• Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni e-mailen öntéletrajzzal: jobjel0101@gmail.com e-mail címen.