gépész szakoktató álláshirdetés Kecskemét

Részletes adatok

Várható kereset250.000-350.000 Ft
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépész szakoktató
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címinfo.kekgaller@gmail.com
Webcímhttps://www.facebook.com/kekgaller/

Bővebb információ

Gépész szakoktatókat keresünk – Kecskemét, Lajosmizse

gépész szakoktató állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

A Kék Gallér gépész szakoktatókat (vagy gépészeti témakörhöz kapcsolódó szakembereket) keres egy új típusú oktatási modell kialakításához.

Oktatás helyszíne: Kecskemét / Lajosmizse

Oktatás ideje: legalább 3 munkanap: hétfő, csütörtök és péntek

Képzés indulása: 2022. október közepe

Amennyiben Ön nyitott az új dolgokra, könnyedén dolgozik csapatban, kreatívan részt venne a közös munkában és megtalálja a hangot a 16+ korú tanulókkal, várjuk szeretettel csapatunkba. Megbízható, agilis, a fejlődés iránt elkötelezett új munkatársaink egy barátságos környezetben dolgozhatnak, ahol számít a véleményük, a tapasztalataik.
Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!

Kérje általános tájékoztatónkat e-mailben vagy keressen minket az alábbi elérhetőségeken:
Lakó Bernadett – Igazgató-elnök
+36 70 451 2060
info.kekgaller@gmail.com
@Kék Gallér Képző és Oktatásfejlesztő Szociális Szövetkezet

A gyógy- és fejlesztőpedagógus állás betöltve, köszönjük!