Gépészmérnök gyakornok álláshirdetés Várpalota

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépészmérnök gyakornok
Munka jellegeDiákmunka
MegyeVeszprém megye
Település neveVárpalota
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Egyéb elérhetőségirodavp@opuswork.eu

Gépészmérnök gyakornokot keresünk várpalotai partnercégünkhöz

Gépészmérnök gyakornok állásajánlat – Veszprém megye Várpalota – álláshirdetés

Várpalotai saválló, rozsdamentes és szénacél berendezések gyártásával, kivitelezésével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk gépészmérnök gyakornokot!

Elvárások:
– Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
– Gépészmérnök szakirányú tanulmányok
– Gépészeti ismeretek
– Tervező program ismerete pl.: AutoCAD, Inventor
– Heti min. 3 munkanap vállalása

Feladatok:
– Egyedi termékek, berendezések gépészeti tervezése
– Alapanyag szükséglet felmérése
– Dokumentációk elkészítése

Amit kínálunk:
– Tanulmányok befejezésével főállású munkalehetőség
– Versenyképes jövedelem