Gépésztervező gyakornok munkalehetőség

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépésztervező
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém

Veszprém belvárosában található, egyedi gépgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk tervezésben jártas gépészmérnök hallgatókat, gépésztervezői munkakör betöltésére.

Te vagy a számunkra megfelelő jelölt, ha
– nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
– gépészmérnök tanulmányokat folytatsz,
– ismered, esetleg dolgoztál már az AutoCad, vagy Inventor programokban
– heti minimum 2-3 munkanapot tudsz vállalni.

Feladataid közé fog tartozni:
– egyedi termékek, berendezések gépészeti tervezése,
– közvetlen részvétel a gyártási folyamatban,
– dokumentációk elkészítése.

Amit nyújtani tudunk Neked:
– tanulmányok befejeztével főállású munkalehetőség,
– versenyképes jövedelem,
– a diplomádhoz szükséges szakmai gyakorlat leigazolása,
– releváns tapasztalat szerzése.

Ha szeretnél egy fejlődő, családias csapat tagja lenni, jelentkezz önéletrajzzal az irodavp@opuswork.eu e-mail címen, kérdés esetén érdeklődj bátran a +36 70/ 610-6603 -as telefonszámon!