Gépjármű-vezető és rakodó álláshirdetés Budapest XVIII.kerület

Részletes adatok

Várható keresetátlagos
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépjármű-vezető és rakodó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XVIII.kerület
E-mail címallas@varosgazda18.hu

Társaságunk Gépjármű-vezető és rakodó pozícióba keres munkavállalót.

Gépjármű-vezető és rakodó állásajánlat – Budapest Budapest XVIII.kerület – álláshirdetés

Gépjármű-vezető és rakodó állás | Állásajánlat Budapest XVIII.kerület | Hirdetés Budapest

A Városgazda 18 Nonprofit Zrt. Logisztikai osztály csapata keresi új munkatársát
Gépjármű-vezető és rakodó munkatárs pozícióba!
Milyen feladatokban számítunk Rád?
• gépjárművezetői feladatok ellátásában 1 tonna teherbírású kistehergépjárművel, valamint közterületen lévő hulladék kézi erővel történő rakodásában;
• a munkaterületen szakképzettséget nem igénylő feladatok végrehajtásában;
• rakodási feladat irányításában, a rakomány átadásában, illetve átvételében;
• a munkaterületen tevékenykedő társosztályok szakirányú végzettséget nem igénylő munkájában történő részvételében.

Miért jó nálunk dolgozni?
• hosszú távon is perspektívát nyújtó, stabil munkahelyet kínálunk;
• leendő munkaköröd felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag;
• fiatalos, motivált, és lendületes csapat tagja lehetsz, barátságos, családias munkavégzési környezetben.
Mi tesz Téged esélyessé a pozícióra?
• minimum alapfokú végzettséged van;
• a szabályokat betartod, az utasításokat végrehajtod;
• szorgalmas vagy, aki képes önállóan is beazonosítani és elvégezni a feladatokat;
• csapatjátékosnak tartod magad;
• a változásokhoz könnyen alkalmazkodsz.
Állás, munka területe(i):
Logisztika
Szükséges tapasztalat:
min. 3-5 év
Szükséges végzettség:
Alapfokú állami iskola
„B” kategóriás jogosítvány
Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat bruttó bérigény jelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail címre.