Gépjárművezető álláshirdetés Csonkahegyhát

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépjárművezető
MegyeZala megye
Település neveCsonkahegyhát
E-mail címszabina@horvathgazda.hu

Bővebb információ

Belföldi Gépjárművezető

Gépjárművezető állásajánlat – Zala megye Csonkahegyhát – álláshirdetés

Zöldség-gyümölcs nagykereskedelmi tevékenységet végző cégünk keres B kategóriás jogosítvánnyal és legalább 4 éves vezetési tapasztalattal rendelkező munkavállalót gépjárművezető, áruterítő munkakörbe Nyugat Magyarország és Budapest területére!

Hajnali munkakezdés.

Kiemelkedő bérezés .
Heti legalább egy plusz pihenő nap .
Hétvége szabad.
Munkavégzés kiinduló helye: Csonkahegyhát.

Feladatok:
• áruk kiszállítása a partnereknek, komissiózás, áruátadás, az áru felrakodása a kiszállító autóra a központi raktárban.

Elvárások:
• jó kommunikációs készség
• B kategóriás jogosítvány és 4 éves vezetési tapasztalat ( C Kategória előnyt jelent )
• áruszállításban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet önéletrajz megküldésével a szabina@horvathgazda.hu e-mail címen.