Gépkezelő álláshirdetés Székesfehérvár

Részletes adatok

Várható kereset1
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépkezelő
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címkardos.bettina@work-force.hu
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Gepkezel-Szekesfehervar

Bővebb információ

Gépkezelő (Székesfehérvár)

Gépkezelő állásajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – álláshirdetés

Gépkezelőket keresünk székesfehérvári parnercégünkhöz!

Partnercégünk 10 éves múlttal rendelkező, fémipari alkatrészeket gyártó vállalat, ahol hosszútávra tervezhetnek, stabil fizetésért!

Ha precíz, pontos, és megbízható vagy illetve szeretnél fejlődni, akkor itt a helyed!
A cég cserébe biztosítja számodra a megbecsülést és az odafigyelést hiszen, kis létszámú cégről van szó.
A versenyképes bér mellett szert tehetsz további juttatásokra mint például a teljesítménybónusz.
A munkába járás költségén sem kell aggódnod hiszen azt a cég 86%-ban támogatja ha busszal jársz illetve az üzemanyagköltséget is téríti részben.

Fő feladatok:

-a munka elvégzése közben használt gépek ellenőrzése, a működése közben kinyert információk adminisztrálása
– termék minőségének biztosítása a gyártás közben mérőeszközök segítségével (dokumentálás)
– munkalap utasításai szerinti munkavégzés

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
-fejlődni akarás
-megbízható, precíz, pontos munkavégzés
-minimum 8 általános iskolai végzettséged legyen

Mit kínálunk?
-családias munkakör
-kis létszámú cég
-béren kívüli juttatások
-2 műszakos munkarend
-kiszámítható munkaidő
rugalmasság
-hosszútávú munkalehetőség

Előny
-ha van tapasztalatod alkatrészgyártásban és gépi forgácsolásban