Részletes adatok

Várható keresetnettó 400.000-500.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépkezelő munkatárs
MegyePest megye
Település neveDabas
UtcaKandó Kálmán u. 4.
E-mail címallas@steeltransz.hu
Webcímhttp://www.steeltransz.hu

Steel-Transz Kft. acél áruk gyártásával, kis-és nagykereskedelmével foglalkozó cég, amely 25 éves szakmai múlttal rendelkezik.
Jelentkezz Magyarország egyik legnagyobb vaskereskedéssel foglalkozó cég vasgyárába
gépkezelő munkatársnak!

Feladataid lesznek:
• Automata és félautomata gépek úgymint Progress hálóhegesztő, Schnell egyengetőgép, Progress vágógép üzemeltetése.
• Gépek előírás szerinti karbantartása: zsírzás, gép tisztítása, takarítása.
• Automata gyártósor alapanyag ellátásának biztosítása.
• Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére.
• Gép-meghibásodás jelentése.
• Munkavédelmi előírások betartása.
• A gyártás során szükséges dokumentumok folyamatos vezetése.

Elvárásunk Feléd:
• Megbízható és pontos legyél.
• Szeress csapatban és önállóan is dolgozni.
• 3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása.
Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
• Dabas vagy környékbeli lakhely.
Amit kínálunk:
• Bruttó 515.000 ft havi alapbér + fix bónusz, +műszakpótlék/éjszakai pótlék.
• Stabil megbízható cég, hosszútávú munkalehetőség, szakmai fejlődés.
• Teljes munkaidős foglalkoztatás.
• Szabad hétvégék.
• Munkába járási támogatás (30 ft/km).
• Hónap dolgozója díj (nettó 40 000 Ft).
• Munkaruházat biztosítása.

Munkavégzés helye: 2371 Dabas, Ipari Park
Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő, jó hangulatú csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk az allas@steeltransz.hu e-mail címen.