Gépkezelő munkatársakat keresünk folyamatos műszakban

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépkezelő
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Székesfehérvári műanyag záródástechnikai alkatrészeket gyártó partnercégünkhöz gépkezelő munkatársakat keresünk az alábbi feladatok ellátására, 12 órás munkarendben:

Feladatok:
– gépkezelés
– a gyártott darabok nyomon követése, adminisztrációja;
– kézi anyagmozgatás

Téged keresünk, ha:
– hosszútávú munkalehetőséget keresel egy stabil munkahelyen;
– szeretnél egy jó csapatban dolgozni;
– legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
– hasonló területen szerzett tapasztalatod van;
– fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához

Előnyt jelent:
– gyalog kíséretű targoncás jogosítvány

Amit kínálunk:
– határozatlan idejű munkaszerződés
– ingyenes céges buszjárat Székesfehérváron
– kiszámítható jövőkép
– 13. Havi fizetés

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy a melitta.ducsai@opuswork.eu e-mail címen.