Gépkezelő (Nemesvámos)

Részletes adatok

Várható kereset1
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépkezelő
MegyeVeszprém megye
Település neveNemesvámos
E-mail címkardos.bettina@work-force.hu
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Gepkezel-Veszprem

Bővebb információ

Szeretnél..

munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?
Ha igen, gyere és csatlakozz 25 éve Magyarországon fennálló nemesvámosi partnerünkhöz.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– Termelősoron lévő gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
– Minőségi önellenőrzés elvégzése
– Gyártás dokumentálása
– Gépek, eszközök napi karbantartása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
– Több műszakos munkarend vállalása
– Alapfokú iskolai végzettség (8 általános)

Mit kínálunk?
– Versenyképes alapbér
– Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
– 13. havi fizetés
– Cafetéria
– Éves bónusz
– Munkába járás támogatása
– Egészségügyi szolgáltatás
– Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
– Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap
– Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő!

Előny
– Műszaki végzettség (szakmunkás)