Gépkezelő-operátor ( betanított munka)

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépkezelő-operátor
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
UtcaCsererdő HRSZ 8711/3
E-mail címinfo@win-pres.hu

WIN-PRES Préstechnika Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Cégünk autóipari beszállító. Különböző – magas minőségi követelményeknek megfelelő – lemez alkatrészeket gyártunk, melyek közvetve Honda, Audi, BMW és Porsche autókba építenek be.

Feladatok:
• Excenter és hidraulikus présgépek kiszolgálása
• termék ellenőrzés az ellenőrzési utasítás szerint
• késztermék csomagolás a csomagolási utasítás szerint
Elvárások:
• minimum 8 általános iskolai végzettség
• többműszakos munkarend vállalása
• álló munka vállalása
• megbízható, pontos, önálló munkavégzés
• minőségügyi- és technológiai követelmények betartása
Előnyt jelent:
• gyártó környezetben szerzett tapasztalat
• adminisztrációs készség
Amit kínálunk:
• határozatlan idejű munkaszerződés, stabil hátterű magyar cégnél
• könnyű fizikai munka ( betanított munka)
• hosszú távú munkalehetőség
• munkába járás: helyközi bérlet térítés 86%, gépkocsival történő bejárás esetén közigazgatási területen kívül 18 Ft/km
• műszakpótlék (törvény szerint)
• munkaruha és védelmi eszközök biztosítása

Fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével az info@win-pres.hu mailcímre várjuk.