Gépkezelő technikus munkatársat keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegépkezelő technikus
MegyePest megye
Település neveVác
UtcaDeákvári fasor 10.
E-mail címhr@naszalytej.hu

Naszálytej Zrt. Váci üzemébe Gépkezelő technikus pozícióba keressük új munkatársunkat.

Főbb feladatok:
– Az üzemzavarok gyors elhárítása.
– Aktív részvétel a gyártósorok üzemeltetésében.
– A gyártáshoz, csomagoláshoz szükséges gépek, berendezések átvizsgálása, a napi-, heti karbantartás elvégzése a karbantartási utasítás szerint.
– A karbantartások elvégzésének az erre készült nyomtatványon történő bizonylatolása.
– A berendezés, gép napi tisztítása a tisztítási utasításnak megfelelően, az elvégzett tevékenység rögzítése a gyártási jelentőben.
– A munkaköréhez tartozó CCP-(k) (kritikus ellenőrzési pont) felügyeletének ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Középfokú műszaki végzettség, preferáltan gépésztechnikus, mechatronikai technikus, automatizálási technikus, elektrotechnikus vagy elektronikai műszerész
– Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
– 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Előny:
– Ipari elektronikai, vezérléstechnikai ismeretek, villamos szerelési, rajzolvasási tapasztalat

Amit kínálunk:
– Stabil, hosszú távú munkalehetőség
– Tervezhető munkarend, mellette sok szabadidő
– Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
– Versenyképes jövedelem
– Egyéb juttatások
– Utazási hozzájárulás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű szakmai pályázatát a hr@naszalytej.hu email címre küldje el számunkra.