Gyári munkás- Németország fröccsöntő gépek üzemeltetése-Külföldi munka Németország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Dietfurt
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Gyári munkás- Németország fröccsöntő gépek üzemeltetése

Külföldi munka ajánlat Németország

Gyári munkás- Németország fröccsöntő gépek üzemeltetése .
A munkavégzés helye
92345 Dietfurt, Németország.
Munkaidő
teljes munkaidő
Munka kezdés : 2022.01 folyamatosan
Munkahelyi információk
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Munkakezdés: azonnali kezdés
Jelenleg is keresünk hosszútávra, Németországba
gyári munkásokat (40 – 60 fő)
Az Ön feladata:
– Gyártógépek, fröccsöntő gépek üzemeltetése, alkatrészek ráhelyezése, levétele
Amit Öntől várunk:
– Kezdő szintű német nyelvtudás
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Pontos munkavégzés
– 3 műszak vállalása
Amit nyújtunk:
– Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
– Hosszú távú munkalehetőség
– Fizetés: nettó 1700 – 2100 euró / hónap + műszakpótlékok
– Szállást a munkáltató szervezi (Egyágyas szoba internettel, melynek összege a havi fizetésből kerül levonásra, 280 – 350 euró / hó)
– Túlórázási lehetőség
Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német vagy magyar nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon-http://www.personal-servicegmbh. eoldal.hu
vagy E-mailben personal.service@outlook.de címre!

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!