Gyártási minőségbiztosítási mérnök

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegyártási mérnök
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveMiskolc
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Robert Bosch Power Tool Kft. Gyártási minőségbiztosítási mérnököt keres Miskolcra.

Állás leírása:
– EBike akkumulátorok sorozatgyártásának támogatása
– Szériagyártásban felmerülő minőségi problémák kezelése
– Termelés aktív támogatása, hibamegelőző intézkedések kidolgozásával
– Minőségügyi problémák hatékony és tartós megoldásában való aktív részvétel, a problémamegoldás koordinálása
– Gyártósori minőségügyi mutatók rendszeres felügyelete, javítóakciók meghatározása, bevezetése
– Gyártási folyamatokkal összefüggő garanciális problémamegoldás
– Gyártást hátráltató alapanyag problémák eszkalálása, válogatási / rework utasítások elkészítése
– Vevői reklamációs esetekben közreműködés a problémamegoldó team-mel
– Folyamatauditok lebonyolítása

Követelmények:

– Felsőfokú műszaki végzettség
– Minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (8D, FMEA, CP, Ishikawa stb.)
– Tettrekészség és alkalmazkodás változó körülményekhez
– Folyamatos fejlődésre törekvés, tanulási vágy
– Önálló döntéshozatali képesség
– Csapatmunkára való hajlandóság
– Magabiztos, határozott fellépés
– Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
– Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás

Előnyt jelent:
– Kéziszerszámok gyakorlati és technológiai ismerete, alapvető geometriai mérési és mechanikai vizsgálatok ismerete

Amit kínálunk:

• Karrierlehetőség a világ egyik legjelentősebb cégénél
• Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
• Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
• Személyre szabható cafetéria rendszer

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.