Gyártástámogató mérnök munkalehetőség Székesfehérváron

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegyártástámogató mérnök
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk
Gyártástámogató mérnök kollégát.
Feladatok:
• A termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában, a folyamatok és eszközök fejlesztésében
• Műszaki dokumentáció készítése, árajánlatok kérése, megrendelési igénylők és szerződések készítése
• Gyártósori layout megtervezése és a kialakításának koordinálása
• Új gyártási folyamatok definiálása és a meglévők folyamatos fejlesztése
• Részvétel a reklamációk kivizsgálásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
• A gyártott termékek és gyártási folyamatok fejlesztése és termékek tesztelése
• Gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása
• Beszállítókkal történő együttműködés támogatása, nyomon követése
Elvárások:
• Felsőfokú gépészmérnöki végzettség műanyag feldolgozói szakirányon; akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
• vagy Felsőfokú gépészmérnöki végzettség (műanyag szakirány nélkül), 3-5 év műanyag feldolgozói (technológusi tapasztalat) fröccsöntés vagy extrudálási tapasztalat
• Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
• Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
• Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
• Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás, projektszemlélet
• Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség
Amit kínálunk:
• Egyedülálló technológia megismerése
• Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
• Szakmai fejlődési lehetőség, Kreatív környezet
• Családias hangulat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szíveskedjen elküldeni angol, illetve magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre fizetési igény megjelölésével:
melitta.ducsai@opuswork.eu
Ha részletesebb tájékoztatásra van szüksége, érdeklődjön telefonon: 06-70/630-1230