Gyártósori összeszerelő álláshirdetés Biatorbágy

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegyártósori összeszerelő
MegyePest megye
Település neveBiatorbágy
UtcaVáci út 49
E-mail címder.melinda@work-force.hu
Egyéb elérhetőségder.melinda@work-force.hu

Bővebb információ

Könnyű fizikai munka Biatorbágyon!

Gyártósori összeszerelő állásajánlat – Pest megye Biatorbágy – álláshirdetés

Japán tulajdonú autó multimédiás eszközeit gyártó vállalthoz keresünk
gyártósori összeszerelő kollégákat!

KÖNNYŰ FIZIKAI MUNKA!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Alkatrészek késztermékre szerelése
Félkész és késztermékek esztétikai és funkcionális minőség-ellenőrzése
Késztermékek leszedése
Késztermékek csomagolása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Három műszakos munkarend vállalása
Minimum befejezett általános iskolai végzettség
Kiváló látás
Pontos, precíz munkavégzés

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Mit kínálunk?
Alapbér br. 259.000 Ft/hó

Amit az alapbéren felül kínálunk:
Cafeteria SZÉP kártyára nettó 18.000 Ft
Műszakpótlék 40%
Meleg étkezési lehetőség
·Ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
(Bp IX., Bp XI. kerület, Páty, Zsámbék, Százhalombatta, Székesfehérvár, Tatabánya, Martonvásár, Törökbálint, Kápolnásnyék, Érd, Ercsi, Etyek, Budaörs, Adony stb….)
Munkaruha
Előre lépési lehetőség, tiszta, modern munkakörnyezet

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkaidő:

3 műszakos munkarend
Napi 8 órában hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezni lehet: 20/771 7782 vagy der.melinda@work-force.hu