Gyógynövénybolti eladót keresünk

Részletes adatok

Várható kereset250000 nettó munkabér
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseeladó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XI.kerület
UtcaKarinthy út 20.
E-mail címinfo@herbariashop.com

Budapesti, XI. kerület Móricz Zs. körtér közelében lévő gyógynövényboltunkba eladó munkatársat keresünk.
Olyan jelentkezőket várunk, akik számára fontos az egészséges életmód és elkötelezettek az alternatív gyógyászat irányában, nyitottak az új ismeretekre. A gyógynövények és a táplálék-kiegészítők ismerete, szakirányú végzettség, az MS Office (Excel) felhasználói ismerete ismerete, jó kommunikációs képesség szükséges a munkakör betöltéséhez. Gyógynövénybolti szakmai tapasztalat előnyt jelent.
Feladatkör: vevők szakszerű kiszolgálása, pénztárgép kezelése, nyilvántartások vezetése, árurendelés, a termékek kipakolása, a bolt tisztán tartása.
Az üzlet hétköznapokon 10-18 óráig tart nyitva, ez a munkaidőt is jelenti új kollégánk számára. Fényképes önéletrajzokat várunk.