Gyógyszertári asszisztenst keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegyógyszertári asszsiztens
MegyePest megye
Település nevePomáz
E-mail címhr@boldoggellert.hu
Webcímhttps://boldoggellert.hu/

A Boldog Gellért Közhasznú Nonprofit Kft. Gálfi Béla szakkórház pályázatot hirdet gyógyszertári asszisztens feladatokat ellátó megbízható, szakmai tapasztalattal rendelkező munkatárs részére.

Feladatok:
Az Intézeti Gyógyszertár által Nagykereskedőtől megrendelt gyógyszerek tételes átvétele/bevételezése a Gyógyszer-azonosító Rendszerben, hiány, kár, eltérés jelzése a nagykereskedő felé, számlák, szállítólevelek rögzítése a NovoHosp számítógépes rendszerbe,
Az intézmény fekvőbeteg ellátó osztályainak igénye alapján- a NovoHosp rendszeren keresztül- a betegellátáshoz szükséges gyógyszerek, kötszerek és gyógyászati segédeszközök összekészítése/kiadása,
Az osztályokra kiadott tételek rögzítése a NovoHosp rendszerbe,
A gyógyszerkészlet folyamatos ellenőrzése: heti szinten, lejárati idő követése, havi selejtezés,
Éves leltár előkészítése és a leltár adatainak feldolgozása a NovoHosp rendszerben.

Elvárások:
Szakirányú végzettség (gyógyszertári asszisztens)
Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
MS Office felhasználó szintű ismerete, Excel erős ismerete
Önálló, precíz munkavégzés.
Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:
✅ Stabil vállalati háttér;
✅ Folyamatos hosszú távú munkalehetőség;
✅ Igényes munkakörnyezet;
✅ 100%-ban hivatalos munkaviszony eü. szolgálati jogviszony keretén belül
✅ Könnyen megközelíthető munkahely (tömegközlekedés a közvetlen közelben);
✅ Útiköltség térítés
✅ Családias, barátságos légkör;
✅ Munkaruha biztosítása.

Jelentkezéshez csatolandó:
szakmai életutat bemutató önéletrajz
végzettséget igazoló okiratok másolata
nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok kezeléséhez

Foglakoztatás jellege: Egészségügyi szolgálati jogviszony

Munkavégzés helye: 2013 Pomáz -Kiskovácsi, Gálfi Béla Szakkórház

A pályázatot az elvárásoknak való megfelelés ismertetésével, valamint a szakmai elképzelések bemutatását tartalmazó motivációs levéllel együttesen a hr @ boldoggellert.hu email címre szíveskedjen megküldeni.