Gyorséttermi munkatárs

Részletes adatok

Várható keresetBr.1890Ft/óra+ bérpótlék
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésegyorséttermi munkatárs
MegyePest megye
Település neveSzigetszentmiklós
UtcaM0
E-mail címfelvetel@fullpack.hu

Gyorséttermi munkatárs Kollégákat keresünk McDonalds gyorséttermünkbe

Szigetszentmiklós M0

Cégesjárat indul Csepelről és Szigetszentmiklósról️

Br. 1890 Ft/óra+pótlék

Ingyenes étkezés

Szuper csapat

Főbb feladatok:

* Vendégek teljeskörű kiszolgálása, rendelésfelvétel, -összekészítés kasszában

* Konyhai területen különböző hamburgerek és egyéb elkészítése ételek

* Takarítási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Tudj csapatban dolgozni

* Jó kommunikációs készség

* Heti 5 munkanap 8 órában

Amit kínálunk: * 20% dolgozói kedvezmény, amit számos helyen tudsz egyedül barátaiddal vagy családoddal felhasználni.

* Gyors karrier lehetőség

* Ingyenes személyzeti étkezés

* Bejelentett stabil, hosszútávú munkahely

Állás típusa: Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Folyamatos