Hegesztő-lakatos munkatársat keres lemezmegmunkálással foglalkozó cég

Részletes adatok

Várható kereset2000-2500 Ft/órabér
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésehegesztő-lakatos
MegyeBaranya megye
Település nevePécs
UtcaMohacsi út 107/1
E-mail címpalyazat@straussmetal.hu

30 éves tapasztalattal rendelkező, lemezmegmunkálással és fémtermékek gyártásával foglalkozó pécsi székhelyű cég

HEGESZTŐ-LAKATOS munkatársat keres

Feladatok:
• Fémtermékek hegesztése CO hegesztővel illetve kézi fiber lézerhegesztővel

Elvárások:
• Szakirányú végzettség, CO hegesztés ismeret
• Önálló,precíz munkavégzés
• Magabiztos rajzolvasás
• Terhelhetőség, fémipari területen való jártasság, tapasztalat

Előnyt jelent:
• Targonca és/vagy daru kezelői jogosítvány
• B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• 1 műszakos munkarend
• Bejelentett munkaviszony, kiemelt bérezés
• Munkába járási költség hozzájárulás
• Fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok
• Családias környezet
• Hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal : palyazat@straussmetal.hu