Hegesztőrobot kezelő álláshirdetés Csót

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésehegesztőrobot kezelő
MegyeVeszprém megye
Település neveCsót
E-mail címkardos.bettina@work-force.hu
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Hegeszt-robot-kezel
Egyéb elérhetőségkardos.bettina@work-force.hu

Bővebb információ

Hegesztőrobot kezelő

Hegesztőrobot kezelő állásajánlat – Veszprém megye Csót – álláshirdetés

Az üzleti berendezések piacán vezető szerepet játszó csóti partner cégünkhöz keresünk hegesztőrobot kezelő munkatársakat.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
-Hegesztő robotok kezelése, anyagellátása
-Kisebb rövidebb hegesztési varratok javítása
-Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
-Jó kézügyesség, műszaki érzék
-2 hetes betanulási időszak után pontos, precíz munkavégzés
-Megbízhatóság

Mit kínálunk?
-100%-ban bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés,
-Teljesítmény bónusz
-Mozgóbér
-Cafeteria nettó 9.130 Ft/hó,
-Ingyenes céges buszjárat

Előny
-Hegesztőrobot kezelő tapasztalat
-Fémiparban szerzett tapasztalat
-Fejlődési szándék

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
-Munkavégzés helye: Csót,
-Műszakrend: 2 műszakos 8 órás munkarend,
-Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk.