Hegesztőrobot kezelő Csóton

Részletes adatok

Várható kereset1
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésehegesztőrobot kezelő
MegyeVeszprém megye
Település neveCsót
E-mail címkardos.bettina@work-force.hu
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Hegeszt-robot-kezel

Az üzleti berendezések piacán vezető szerepet játszó csóti partner cégünkhöz keresünk HEGESZTŐROBOT KEZELŐ munkatársakat.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– Hegesztő robotok kezelése, anyagellátása
– Kisebb rövidebb hegesztési varratok javítása
– Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Jó kézügyesség, műszaki érzék
– 2 hetes betanulási időszak után pontos, precíz munkavégzés
– Megbízhatóság

Mit kínálunk?
– 100%-ban bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés,
– Teljesítmény bónusz
– Mozgóbér
– Cafeteria nettó 9.130 Ft/hó,
– Ingyenes céges buszjárat

Előny
– Hegesztőrobot kezelő tapasztalat
– Fémiparban szerzett tapasztalat
– Fejlődési szándék

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
– Munkavégzés helye: Csót,
– Műszakrend: 2 műszakos 8 órás munkarend,
– Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk.