HR álláshirdetés Kecskemét

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésehr
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címhr@royaltraktor.hu

Bővebb információ

HR munkatársunkat keressünk Kecskemétre!

HR állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

Folyamatosan bővülő kecskeméti telephelyű cégcsoportunk Hr koordinátor munkatársat keres lendületes, vidám csapatába!

Feladatok:

– Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a jelentkezőkkel

– Jelentkezők felkeresése, állásinterjúk lebonyolítása

– Önéletrajzok előszűrése, telefonos interjúk tartása

– Hirdetések kezelése, nyomon követése

– Kapcsolattartás a vezetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Önálló munkavégzés

– Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Toborzásban vagy HR területen szerzett tapasztalat

– Hr tanulmányok

Jelentkezni bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.
Érdeklődni pedig a 06 20 745 6796-os telefonszámon

Állás típusa: Teljes munkaidő, Szerződés