Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésehr
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Bővebb információ

Nemzetközi fuvarozócég HR Munkatársat keres Budapestre.

Feladatok
• Toborzási és kiválasztási tevékenységek ellátása fizikai és járművezetői területen;
• Álláshirdetések szerkesztése és feladása;
• Nyílt napok szervezése;
• Új belépő munkavállalók beléptetési folyamatának támogatása.
• A vállalat képviselete állásbörzéken és toborzó rendezvényeken
• Átképzési program koordinálása
• Meglévő munkatársi közösség gondozása
• Átfogó vállalati projektek koordinálása fizikai területen
• Próbaidős és kilépő beszélgetések megtartása
• Képzőintézményekkel és HR szolgáltató cégekkel való kapcsolattartás;
• Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel;
• Adminisztratív teendők ellátása, toborzási és fluktuációs riportok készítése, elemzése;
Elvárások
• HR területén szerzett 1-2 év tapasztalat
• Felsőfokú végzettség;
• Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• B kategóriás jogosítvány.
Előnyt jelent
• Toborzási és kiválasztási területen szerzett munkatapasztalat (1-3 év)
• Logisztika, fuvarozás területén szerzett munkatapasztalat;
• Fizikai toborzásban szerzett tapasztalat.
Szükséges kompetenciák
• Kitartás, elkötelezettség, lelkiismeretesség
• Jó kommunikációs, szervezőkészség;
• Önálló, precíz és hatékony munkavégzés;
• Jó problémamegoldó készség;
• Proaktív, és kreatív részvétel a csapatmunkában.
Amit kínálunk:

• Stabil munkahely
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes fizetés

• Magas szintű technikai és műszaki háttér

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.