Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai adminisztrátor
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveMiskolc
E-mail címinfo@patec.hu

Bővebb információ

Főbb feladatok:
• A termelési osztály asszisztálása a területre vonatkozó termelési feladatokkal kapcsolatos ügyek intézésében.
• Alapvető adminisztrációs tevékenységek ellátása (adatrögzítés, termelési riportok előkészítése, a termelés szervezés támogatása, egyeztetés a munkavállalókkal, adminisztratív előírások követése, másolás, szkennelés, nyomtatás stb.).
• Cselekvési tervek (Action plan) és dokumentáció követése, aktualizálása, az ezzel kapcsolatos folyamatos tájékoztatás.
• Megbeszélések jegyzőkönyvének elkészítése.
• Dokumentumok szabályzatnak megfelelő rendszerezése és iktatása (papír vagy számítógépes formátumban).

Elvárások:
• Minimum középiskolai végzettség
• Folyékony angol nyelvtudás
• MS Excel, Word haladó szintű használata

Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem, Alapbér + Jelenléti Bónusz + Teljesítmény Bónusz, Útiköltség térítés
• Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
• Stabil munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés