Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai adminisztrátor
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Ahrend Kft Irodai adminisztrátor pozícióba keres munkatársat Budapestre.

Feladatok:
– Vállalati rendszerek kezelése (SAP, Origo, Oracle), AXIS ismerete előny
– Szállító megrendelések leadása és utánkövetése, jelentések elkészítése
– Adatok továbbítása a könyvelés számára
– Árajánlatok elkészítése, dokumentációk menedzselése
– Megrendelések feldolgozása
– Folyamatos együttműködés a projekt management csapattal és a sales munkatársakkal
– Értékesítések támogatása, ehhez kötődő adminisztratív feladatok elvégzése

Követelmények
– Középfokú ismerete az angol nyelvnek
– Előny a vállalatirányítási rendszerek ismerete
– Minimum 1 év adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés
– Jól felszerelt irodai környezet
– Fiatalos dinamikus csapat
– Teljes munkaidős állás
– Otthoni munkavégzési lehetőség

Jelentkezni e-mailen keresztül önéletrajazzal : jobjel0101@gmail.com e-mail címen.