Irodai adminisztrátor álláshirdetés Balatonfűzfő

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai adminisztrátor
Munka jellegeDiákmunka
MegyeVeszprém megye
Település neveBalatonfűzfő
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Adminisztrátor – Balatonfűzfő – Diákmunka

Irodai adminisztrátor állásajánlat – Veszprém megye Balatonfűzfő – álláshirdetés

Balatonfűzfői egyedi műanyag termékeket gyártó partnerünk részére keresünk diák kollégát, részmunkaidős irodai munkavégzésre, hosszú távra.

Feladatok:
– Partnerek igényfelmérése lista alapján (hideg hívások)
– Adminisztratív feladatok ellátása
– Marketing tevékenységek támogatása

Elvárások:
– Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
– Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
– Heti 2- 3 munkanap vagy napi 4 munkaóra vállalása (hétköznapokon 7:00- 17:00 óra közötti intervallumban)

Előny:
-Hasonló területen szerzett tapasztalat
-Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
– Pozícióhoz illeszkedő bérezés
– Utazási költségtérítés
– Későbbiekben főállású munkalehetőség
– Stabil cégháttér
– Családias környezet

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu