Irodai adminisztrátor álláshirdetés Balatonfűzfő

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai adminisztrátor
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeVeszprém megye
Település neveBalatonfűzfő
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Adminisztrátor – Balatonfűzfő – részmunkaidő

Irodai adminisztrátor állásajánlat – Veszprém megye Balatonfűzfő – álláshirdetés

Balatonfűzfői egyedi műanyag termékeket gyártó partnerünk részére keresünk részmunkaidős irodai munkavégzésre kollégát, hosszú távra.

Feladatok
– Partnerek igényfelmérése lista alapján (hideg hívások)
– Adminisztratív feladatok ellátása
– Marketing tevékenységek támogatása

Elvárások
– Legalább középfokú végzettség (érettségi)
– Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
– Heti 2- 3 munkanap vagy napi 4 munkaóra vállalása (hétköznapokon 7:00- 17:00 óra közötti intervallumban)

Előny:
-Hasonló területen szerzett tapasztalat
-Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
– Pozícióhoz illeszkedő bérezés
– Utazási költségtérítés
– Stabil cégháttér
– Családias környezet

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu