Részletes adatok

Várható kereset.
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai adminisztrátor
MegyePest megye
Település neveHernád

Bővebb információ

Új munkatársunkat keressük Irodai adminisztrátor pozícióba.

Élelmiszeripari kereskedelemmel foglalkozó cégünk keres hosszútávra, azonnali belépéssel kollégát napi 8 órás munkavégzésre.
Munkavégzés helye: Hernád

Feladatok
-megrendelések és visszaigazolások kezelése
-áruforgalmi folyamatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (bevételezés, szállítólevél kiállítás. számlázás)
-raktárkészlet nyomonkövetése
-ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
-dokumentumok rendszerezése és irattározása

Elvárások
-középfokú végzettség
-számítógépes ismeretek (főleg Excel, Word)
-pontos, alapos munkavégzés
-megbízhatóság

Előny:
-angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem
-folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
-támogató és motiváló csapa

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a mihaly.k@kolheg.hu email címre.