Irodai adminisztrátort keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai adminisztrátor
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címszerviz@gorker.hu

Karosszérialakatos műhely irodai adminisztrátor munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:
• Könyvelési anyag előkészítése
• Gépjármű kárbejelentések teljeskörű kárügyintézése
• Beérkező számlák kezelése, pénzügyi műveletek elvégzése
• Számlák készítése
• Kapcsolattartás a biztosítókkal, ügyfelekkel
• Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása
• Általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása (fénymásolás, szkennelés, iratrendezés stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Jó kommunikációs készség
• Megbízhatóság
• Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
• MS Office programok ismerete
• Középfokú végzettség

Jelentkezz hozzánk, ha magadra ismertél! Küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat e-mailben a szerviz@gorker.hu e-mail címre. Fontos, hogy a jelentkezéseket kizárólag e-mailben fogadjuk.