Irodai asszisztens pozíció – Hajmáskér

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai asszisztens
MegyeVeszprém megye
Település neveHajmáskér
UtcaRepülőtér
E-mail címmunkalehetoseg8200@gmail.com

Cégünk irodai asszisztens feladatkör ellátására kolléganőt keres, teljes munkaidős (napi 8 óra) állásra.
FELADATOK:
– Munkatársakkal, ügyfelekkel történő folyamatos kommunikáció magyar és angol nyelven
– Beérkező hívások fogadása
– Postai és egyéb küldemények kezelése
– Irodai beszerzések lebonyolítása, számlák kezelése
– Nyilvántartások és egyéb kimutatások vezetése
– Általános irodai adminisztráció
– Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

ELVÁRÁSOK:
– Minimum középfokú végzettség
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, de kifejezetten Excel és Word használata)
– Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség, ugyanakkor a csapatmunka, az együttműködés fontosságának tudata
– Angol középfokú (B2) komplex nyelvvizsga
– Jó kommunikációs készség
– Megbízhatóság
– Pontos, precíz, munkavégzés

ELŐNY:
– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– Felsőfokú végzettség
– Angol felsőfokú (C1) vagy egyéb idegen nyelv ismerete
– B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
– Hosszútávú, stabil munkalehetőség
– Fiatalos, támogató csapat
– Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Hajmáskér, Veszprém vármegye

Munkavégzés kezdete: azonnali

Ha úgy érzed, hogy megfelelnél a fentieknek és szívesen lennél cégünk tagja, küldd a magyar nyelvű arcképes önéletrajzodat a munkalehetoseg8200@gmail.com e-mail címre!