Irodai asszitens álláshirdetés Dorog

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseirodai asszitens
MegyeKomárom-Esztergom megye
Település neveDorog
E-mail címinfo@insertus-hr.hu

Bővebb információ

Irodai asszisztens – Dorog

Irodai asszitens állásajánlat – Komárom-Esztergom megye Dorog – álláshirdetés

Ha szeretnél egy dinamikus pörgős fiatalos csapatban dolgozni, nálunk a helyed!
Feladatok:
Napi szintű irodai adminisztrációs feladatok támogatása
Kapcsolattartás ügyfelekkel, munkavállalókkal, és persze a társosztályokkal
Kiválasztási folyamat teljeskörű támogatása
Kimutatások, riportok készítése
Projektek koordinálásának támogatása
Elvárás:
Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
Kiváló kommunikációs készség
Lendületes, pro aktív hozzáállás, rugalmasság
Vidám, barátságos természet
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Angol és/ vagy Német nyelvtudás
Amit ajánlunk:
Hosszú távú munkát heti 40 órás munkaidővel
Folyamatos fejlődési lehetőséget (rendszeres belső és külső oktatások, tréningek)
Fiatalos, támogató csapatot
Versenyképes juttatási csomagot
Ha pályakezdő vagy, segítünk kibontakozni ezen a pályán
Előny:
Hasonló munkakörben, Hr területen szerzett munkatapasztalat
Sales attitűd
Utazás hajlandóság
Jelentkezz még ma, fényképes önéletrajz küldésével 🙂