Karbantartó lakatos álláshirdetés Ajka

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekarbantartó lakatos
MegyeVeszprém megye
Település neveAjka
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Egyéb elérhetőségirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Karbantartó lakatos munkatársakat keresünk Ajkára

Karbantartó lakatos állásajánlat – Veszprém megye Ajka – álláshirdetés

Autóipar és a repülőgép- ipar világszinten meghatározó alumínium öntvényeket gyártó multinacionális partnerünk számára keresünk kollégákat ajkai üzemükbe KARBANTARTÓ LAKATOS munkakörbe

AMIT KÍNÁLUNK:
– Azonnali kezdés
– Ingyenes céges buszjárat
– Bejárás támogatás
– Három műszakos munkarend
– Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
– Túlóra lehetőség, mely kifizetésre kerül
– Minden hónap elején pontos számítható bérfizetés
– Munkabérelőleg
– Jelenléti prémium
– Bónusz
– Betanulási idő folyamatok elsajátítására
– Előrelépési lehetőség
– Megbízható, stabil munkahely

FELADATOK:
– Mechanikai/gépészeti munkák elvégzése a gépi berendezések előkészítéséhez, cseréjéhez
– Különböző termelési egységekben adódó javítások elvégzése
– Megelőző karbantartás, meghibásodáskor a gépek szerelése
– Műszaki rajzolvasás

ELVÁRÁSOK:
– Fémipari szakmunkás végzettség
– Gépek és/vagy szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat

ELŐNY:
– Szakmai tapasztalat

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezés, érdeklődés: a +3670/610-0064-es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e mail címen.