Karbantartó projekt mérnök álláshirdetés Jászberény

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekarbantartó projekt mérnök
MegyeJász-Nagykun-Szolnok megye
Település neveJászberény
E-mail címallas06@miljob.hu

Bővebb információ

Karbantartó projekt mérnököt keresünk Jászberénybe

Karbantartó projekt mérnök állásajánlat – Jász-Nagykun-Szolnok megye Jászberény – álláshirdetés

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Karbantartó Projekt Mérnök
Feladatok:
– Tervszerű megelőző karbantartási folyamat fejlesztése, az ezzel kapcsolatos feladatok elvégzése
– Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társosztályokkal
– Gyártó területek műszaki támogatása karbantartási oldalról
– Külsős szervíz partnerekkel való kapcsolattartás, cégen belül végzett karbantartási feladataik koordinálása, az általuk elvégzett munka ellenőrzése, visszajelentése, a vonatkozó munka, – tűz- és környezetvédelmi szabályok betartatása
– A rendszerben lévő karbantartási tervek folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
– Pótalkatrész készletek rendszeres felülvizsgálata, igény esetén rendelése
– Karbantartási rendszer fejlesztése, a szervíztechnikusok, karbantartók támogatása,
– Területén a szükséges műszaki dokumentációk és jelentések elkészítése, fő problémák meghatározása, akciótervek kidolgozása,
– A területet érintő projektek bevezetésében való aktív részvétel műszaki támogatás, más területek projektjeinek kapcsolódó támogatása
– Oktatások szervezése, végrehajtása saját kompetenciájának megfelelően
– A felügyeletére bízott berendezések működési/műszaki leírások- és karbantartási utasítások szerinti üzemeltetésének biztosítása a rendelkezésre álló erőforrások felhasználásával
– Beosztott kollégák/alvállalkozók munkájának ellenőrzése, a vonatkozó munka, – tűz- és környezetvédelmi szabályok betartatása
Elvárások:
– Műszaki affinitás: min. középfokú műszaki végzettség (de lehetőleg felsőfokú)
– Megbízható, munkájában igényes, pontos
– Önálló munkavégzés
– Jó szervezőkészség, csapatmunka
– Számítógépes ismeret
– Német vagy angol nyelvismeret (legalább kommunikációs szint)
– B típusú jogosítvány
Előny:
– Hasonló feladatkörben szerzett gyakorlat
– Autóiparban szerzett tapasztalat
– Vezérléstechnikai, pneumatikai, elektronikai ismeretek
– SAP ismeret
Amit kínálunk:
– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
– Céges buszjárat
Munkavégzés helye:
– Jászberény
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Karbantartó projekt mérnök” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/1939 000