Karosszérialakatos Győrben márkafüggetlen autószervizhez

Részletes adatok

Várható kereset350000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekarosszérialakatos
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr
E-mail címautoszervizmunka1986@gmail.com

Több mint 30 éve Győrben működő márkafüggetlen autószerviz keres Karosszérialakatos munkatársat azonnali kezdéssel! Karosszérialakatosként személy- és kisteherautók karambolos javításáért leszel felelős A-Z-ig

Főbb feladatok:
Hibafeltárás, szükséges alkatrészek elsődleges elbírálása
Sérült, meghibásodott gépjárművek javítása, szakszerű helyreállítása
Szét- és összeszerelési munkák

Elvárásaink a munkakörök betöltéséhez:
Releváns tapasztalat, szakmai elhivatottság
Minimum B kategóriás jogosítvány
Szakmunkás vagy technikusi végzettség
Munkádra és környezetedre való igényesség
Jó problémafelismerő, és -megoldókészség
Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
Kezdő munkabér nettó 350.000 Ft
Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
Azonnali munkába állás
Határozatlan időtartamú munkaszerződés
Jól felszerelt műhely
Családias légkör, segítőkész munkatársak

Fényképes önéletrajzot várunk az alábbi e-mail címre:
autoszervizmunka1986@gmail.com

Munkavégzés helye: Győr