Képzési és fejlesztési csoportvezető

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecsoportvezető
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Fuvarozó cég Képzési és fejlesztési csoportvezetőt keres Budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
• Kapcsolattartás külső- és belső partnerekkel;
• Képzési- és fejlesztési stratégia kialakítása;
• Vállalati képzési terv elkészítése, megvalósítása;
• Költségfelelősség;
• Képzési és fejlesztési csoport vezetése;
• Kapcsolattartás képzőintézményekkel;
• Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel
Elvárások:
• Releváns felsőfokú képzettség (HR, pedagógia, oktató, andragógia);
• 3-5 év gyakorlat multinacionális környezet képzési területén;
• Képzésszervezésben szerzett több éves tapasztalat;
• E-learning rendszer ismerete, gyakorlat annak használatában és üzemeltetésében;
• Kommunikációs szintű angol;
• Haladó excel felhasználó (kimutatások, függvények egymásba ágyazásának ismerete);
• Tudás és tapasztalat képzési pályázatok menedzselésében.
Szükséges kompetenciák:
• Határozott, talpraesett fellépés;
• Jó kommunikációs, szervező- és prezentációs készség;
• Erős humán menedzsment skill;
• Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés;
• Eredményorientált szemlélet;
• Kreativitás.
Előnyt jelent:
• Totara ismeret;
• Projektmenedzsment tapasztalat.
Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés
– Teljes munkaidős határozatlan jogviszony

Jelentkezni e-mailen öntéletrajzzal: jobjel0101@gmail.com e-mail címen.