Készletkezelő – autószalonba

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekészletkezelő
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveMiskolc
E-mail címjelentkezes@activehrc.hu

Megbízónk – a 27 éves múlttal rendelkező Sajó Autó – részére keresünk
Készletkezelőt.

Főbb feladatok:
• Áru bevételezése, kiadása, anyagmozgatás, bejövő áru minőségellenőrzése.
• Készletfigyelés és raktárkészlet felügyelet, belső megrendelések kezelése.
• Beszerzési folyamatok optimalizálása az ügyviteli rendszerben.
• Együttműködés a szervizzel, gyors precíz kiszolgálással.
• Ajánlatok készítése.
• Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal.
• Megrendelések eseti jellegű lebonyolítása, menedzselése, nyomon követése.
• Jelentések, kimutatások, beszámolók készítése, éves leltár lefolytatása.
• A feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
• Középfokú végzettség.
• Raktározásban szerzett tapasztalatok.
• Műszaki és/vagy autós ismeretek.
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (pl. MS Office programok).
• „B” kategóriás jogosítvány.
• Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség.
• Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Előny:
• Autóalkatrész raktározásban szerzett tapasztalatok.
• Felsőfokú szakirányú végzettség.

Amit kínálunk:
• Teljesítmény arányos jövedelem, dolgozói kedvezményekkel.
• Komoly szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőségek.
• Kulturált munkakörülmények, fiatalos csapat.
• Terepet a sikerhez: kiváló márkák, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
• Nagy múltú, stabil, tőkeerős vállalati háttér.
• Kelet-Magyarország egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számít a cég.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni
a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu