Kőburkolatok csiszolásával foglalkozó cég Segédmunkást keres

Részletes adatok

Várható kereset14000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesegédmunkás
MegyePest megye
Település nevePest megye
E-mail címinfo@everfloor.hu

2013 óta padlócsiszolással (természetes kövek és beton) foglalkozó cég keresi munkatársát betanított munkára az alábbi feltételekkel:
– A 3 hónap próbaidő alatt képzett padlócsiszoló melletti segédmunka végzése
– A próbaidő letelte után a cég által finanszírozott padlócsiszolói képzésen való részvétel biztosítása

Amit kínálunk:
– A képzés teljesítése esetén van lehetőség magasabb pozíció betöltésére, amennyiben a jelentkező sikeresen elvégzi a tanfolyamot
– Stabil munkahely
– A próbaidő letelte után bejárás támogatás Budapest bérlettel, önálló munkavégzés esetén céges autó használatával
– Igény szerint lehetőség van a bér hetente történő kifizetésére

Amit elvárunk:
– Megbízhatóság
– Józan életvitel
– B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
– Kőfaragó/sírköves munkakörben szerzett tapasztalat
– Hétvégi munkavégzés vállalása

Munkabér:
Próbaidő alatt: nettó 14000 Forint/nap
Próbaidő után: nettó 16000 Forint/nap

Érdeklődni a 0630/564-4946-os telefonszámon lehet Hétfőtől-Péntekig 8:30-14:30 között. (Hétvégén nem tudjuk fogadni a hívásokat!)