Komissiózó álláshirdetés Budapest XXI.kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekomissiózó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XXI.kerület
E-mail címmolnar.hajnalka@manatwork.hu

Bővebb információ

Komissiózás – Csepel

Komissiózó állásajánlat – Budapest Budapest XXI.kerület – álláshirdetés

Komissiózó munkatársat keresünk csepeli szabadkikötői raktárba.
A munka sok gyaloglással jár, ezért elvárt a jó fizikai állóképesség
Feladat:
• PDA-val történő áruk összekészítése/betárolása
• Megrendelések folyamatos kiszolgálása
• Leltározás, raktári rend és tisztaság fenntartása
Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Jó fizikai állóképesség
• 2 műszak vállalása
• Megbízhatóság
• Precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
Bejelentett főállású munkaviszony
Azonnali munkakezdés
Cafeteria
Munkába járási támogatás (Budapest közigazgatási határán kívülről történő bejárás esetén)
Versenyképes fizetés

Két műszakos munkarend esetén
Alapbér: bruttó 212 ezer Ft
Plusz juttatások: akár bruttó 170 ezer Ft (jelenléti bónusz, mozgóbér, műszakpótlék)
Bruttó 382 ezer Ft is kereshető ( nettó 254 030 Ft)
Cafeteria: bruttó 15 ezer Ft

Éjszakás munkarend esetén
Plusz juttatások: akár bruttó 280 ezer Ft (jelenléti bónusz, mozgóbér, műszakpótlék)
Bruttó 492 ezer Ft is kereshető ( nettó 327 180 Ft)

Munkaidő:
• Hétfőtől péntekig
• 2 műszakos munkarendben: 06:00 – 14:30 | 13:00 – 21:30
• Állandó éjszakai műszakban: 21:00 – 05:30
Munkavégzés helye:
Budapest XXI. kerület, Szabadkikötő
A jelentkezés módja:
üzenetben: molnar.hajnalka@manatwork.hu
telefonon: +36209992233
(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)
(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)