kőműves, festő, burkoló álláshirdetés Budapest VIII.kerület

Részletes adatok

Várható keresetMegállapodás szerint
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekőműves, festő, burkoló
MegyeBudapest
Település neveBudapest VIII.kerület
E-mail címbudapesti.krisztina@gmail.com

Bővebb információ

Építőipari szakmunkásokat keresünk, akár teljes brigádot

kőműves, festő, burkoló állásajánlat – Budapest Budapest VIII.kerület – álláshirdetés

Magyar tulajdonú, több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező, budapesti generál kivitelező vállalatunkhoz keresünk 4-5 fő építőipari végzettséggel rendelkező munkatársat, esetleg teljes brigádot. Első sorban kőműves, festő, burkoló szakembereket keresünk teljes munkaidős foglalkoztatásban. Bérezés megegyezés szerint. A munkavégzés helye többnyire Pest megye, ill. Budapest vonzáskörzete.

Főbb feladatok, munkák:

Épületek, építmények bontási, alapozási, falazási, zsaluzási, vasszerelési, betonozási, vakolási, homlokzatalakítási, víz-, hő-, és hangszigetelési, illetve javítási és felújítási munkálatainak elvégzése anyagmozgatással az építésvezetők irányítása mellett. További szakmai ismeret esetén hideg-meleg burkolás, glettelés, festés és gipszkarton szerelési munkák elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség és az azt igazoló bizonyítvány másolatának benyújtása
Erkölcsi bizonyítvány
Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
A munkabiztonsági követelmények betartása
Rend és a tisztaság fenntartása a munkaterületen
Minőségi munkavégzés mind önállóan, mind csapatban
Pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség
Esetenként állványon végzett munka
B kategóriás, érvényes vezetői engedély – teljes brigád esetén legalább a csapat felénél elvárás
Józan, káros szenvedélyektől mentes életmód, ápolt megjelenés, kulturált viselkedés
Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
Munkaruha, munkavédelmi eszközök biztosítása
Céges kisteherautó a bejáráshoz – gyűjtő fuvarral
Hosszútávú, változatos munkalehetőség
A jelentkezéshez küldjék el önéletrajzukat bérigény megjelölésével az info @bauvip.hu e-mail címre.