Kőműves,Festő, Segéd

Részletes adatok

Várható kereset500000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekőműves,festő,segéd
MegyePest megye
Település neveSzentendre
UtcaEgres út 33
E-mail címdombeukft@gmail.com
Webcímhttps://dombeu-kft.webnode.hu/

Bővebb információ

Kedves, megbízható új kolléga!
Keresem személyedben, azt a megfelelő embert, aki társ tud lenni a felsoroltakban:
-Ha kérhetem, nem alkoholizál és nem él káros szenvedélyekkel a munkahelyen.
-Ha kérhetem, bejár legalább Hétfőtől-Péntekig!
-Ha kérhetem, időben megjelenik a megbeszélt helyen.
-Ha kérhetem, nem a boltba jár óránként. (Reggel mindig megállunk a boltnál)
-Ha kérhetem, figyel a közvetlen környezetében lévő rendre.
-Ha kérhetem, nem tud valamit, kérdez! (inkább többször, minthogy szakmailatlanság forduljon elő!)
-Ha kérhetem, MINŐSÉG LEGYEN ÁTADVA ÉS NE MENNYISÉG!
-Ha kérhetem, emberiség és korrektség is társuljon.
Első körben ennyi lenne a kérés.
Ezekért az elvárásokért, természetesen nyújtok is dolgokat!
-Bejelentés
-Fizetés minden pénteken!
-Minden nap autóval a munkahelyre szállítás, vissza a kiinduló pontra.
-Munkavédelmi felszerelések.
-Munkához használatos szerszámok.
-előleg! (a bedolgozott napok feléig.)
-Előre lépési lehetőség! ( segédből is neveltünk már ki szakembert, szakember bérért!!!
Aki jelenleg az egyik brigád vezetőnk!)
-EMBERISÉG ÉS KORREKTSÉG
Szentendre és környékén vannak legfőképpen a munkáink. Folyamatos munkák, régi, új ügyfeleknek.
Ebből az okból kifolyólag, kizárólag olyan személyt keresek, akinek a Szentendrei kiindulópont nem okoz gondot reggel 7 órára!!
Nem fizetek benzin pénzt és Szállást sem! (még akkor sem ha 10-en jönnek, holott csak egy személyt keresek!)
Olyan személyt keresek, akinek akár van, vagy akár nincs kőműves, vagy burkoló végzettsége.
A szakembereink rendelkeznek végzettséggel, nem szükséges hogy neked legyen, de érts hozzá, vagy légy tanulékony!!
A cég legfőbb profilja és a legtöbb munkánk kőműves és burkolási területeken fordul elő.
Ezen okból kifolyólag ilyen és ehhez hasonló tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk.
Fizetés:
Az INDULÓ fizetés eddig 18.000.- Ft volt segéd téren, szakember téren pedig 22.000.-ft.
Segéd téren, van olyan kolléga, akivel eljutottunk már a szakember kezdő fizetéséig, 22.000.-ft.-ig, illetve szakember téren, van olyan kolléga akivel eljutottunk már a 30.000.-ft
-ig.
Viszont a sok, nem kedves kollégának köszönhetően, az első időszak fizetése a következő képpen alakul:
Segéd: 16.000.-ft
Szakember: 18.000.-ft
Ezt az összeget, az első két hétben, semmilyen oknál fogva nem vagyok hajlandó megemelni.
Folyamatosan vannak olyan munkáink, ahol a fejlődés adott, hamar lehet ugrani a ranglétrán,
de természetesen, ez az első egy hétben kiderül hogy akar-e.
Nem azt a segédet keressük aki megfog egy lapátot és ott véget ért e történet, hanem akit szakember bérben tudunk idővel fizetni, vagy azért mert önmagától ügyes, vagy azért mert tanul, figyel, ambíciózus és ki tudjuk nevelni!
MINŐSÉG és nem mennyiség a fő szempont!
Ha egy 1 napos munkafolyamat 2 napig tart eleinte, az sem baj. De az úgy legyen átadva, mintha magadnak csináltad volna otthon a saját házadban!
Ha ezen dolgok tudatában úgy érzed, te vagy a mi emberünk! Kérlek keress!
Köszönettel: Alanyai László
Ügyvezető Igazgató
DOMBEU KFT