Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekönyvelő
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Bővebb információ

Hadnagy Holding Kft. Könyvelő munkatársat keres Debrecenbe.

Fő feladatod, hogy a hozzád tartozó cégek teljeskörű könyvelésével kapcsolatos feladatokat felelősségteljesen kézben tartsd. Te leszel, akire számítunk majd a feladatok önálló és precíz megvalósításában.
• Legyen rutinod bejövő számlák és pénztárbizonylatok ellenőrzésében és könyvelésében.
• Rutinosan mozogj a banki forgalom könyvelésében és ne legyen idegen a főkönyv egyeztetése sem.
• Készíts bevallásokat és tudj eleget tenni a tulajdonosi riportok lekérdezésének, ellenőrzésének és elemzésének.
• Tudj a könyvvizsgálatban aktívan közreműködni, havi zárások és éves beszámoló elkészítését is teljeskörűen kezeld.
• Ezek után az egyéb számviteli feladatokat már a kisujjadból kirázod.
Te lehetsz az új tag a csapatunkban, ha:
• Nem csak önállóan tudsz dolgozni, de szakmai igényességed is van és a munkád során a maximumot hozod ki magadból.
• Olyan munkatársat keresünk, aki majd kiegészít minket.
Fontos, hogy:
• Pénzügyi-számviteli magabiztos angol nyelvtudásod legyen szóban és írásban egyaránt.
• Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalatod legyen könyvelő pozícióban.
• Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezz, de
• Microsoft tudásod is elengedhetetlen.
Előny, ha rendelkezel:
• Ingatlanok könyvelésében szerzett tapasztalattal.
Amit kínálunk:

• Fiatalos és innovatív a vezetőség
• Családias-barátságos a légkör
• Fizetésed a pozícióhoz illeszkedik, bejelentett, mindig időben és pontosan érkezik.
• Szerződésed határozatlan időre kötjük és hosszú távon tervezhetsz velünk
• 8 órában dolgozhatsz
• A próbaidő után heti 1-2 nap Home Office munkalehetőség van és a havi fizetésen túl széles körű cafetéria juttatás és a teljesítmény függvényében év végi jutalom vár.

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.