Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekönyvelő
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveMiskolc
E-mail címjelentkezes@activehrc.hu
Webcímhttp://activehrc.hu

Megbízónk – a közel 30 éve működő belvárosi könyvelőiroda – részére keresünk

mérlegképes könyvelőt.

Főbb feladatok:
• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása.
• Bevallások, adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése.
• Havi, negyedéves, éves zárások, jelentések, kimutatások elkészítése.
• Időszaki és éves beszámolási kötelezettség teljesítése.
• Eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés vezetése.
• Folyamatos kapcsolattartás a hivatalokkal.
• Aktív és folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel, munkatársakkal.
• Az előírások és a jogszabályi változások folyamatos figyelemmel kísérése.

Elvárások:
• Középfokú és szakirányú (pénzügyi, könyvelési) végzettség.
• Mérlegképes könyvelői végzettség.
• Hasonló területen szerzett min. 5 éves tapasztalatok.
• Haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok).
• Lelkiismeretes, megbízható, pontos munkavégzés.
• Önállóság és kiváló szervező- és rendszerező képesség.
• Csapatmunka.

Előnyt jelent:
• Felsőfokú szakirányú végzettség.
• RLB-60 ügyviteli rendszer ismerete.
• Bérszámfejtési és munkaügyi tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Versenyképes munkabér.
• Biztos, stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkaviszony.
• Felelősségteljes, komplex feladatkör, fejlődési lehetőség.
• Színvonalas, Miskolc-belvárosi munkahelyi környezet.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni
a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu