Könyvelő álláshirdetés Székesfehérvár

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekönyvelő
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Webcímhttps://opuswork.eu/
Egyéb elérhetőségirodaszfv@opuswork.eu

Bővebb információ

Könyvelő – Szfvár

Könyvelő állásajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – álláshirdetés

Székesfehérvári partnerünk számára keresünk munkatársat, könyvelő munkakörbe.
Feladatok:
• Pénzügyi és számviteli feladatok napi szintű, folyamatos ellátása
• Teljeskörű főkönyvi könyvelés
• Analitikus nyilvántartások kezelése
• Adóbevallások határidőre történő előkészítése
• Havi, negyedéves és éves zárási munkálatokban aktív részvétel
• Beszámolók összeállítása
• Jelentések elkészítése és beküldése
• Riportok készítése
• Cégképviseleti ügyekben eljárás a hatóságok felé
• Bérszámfejtésben és munkaügyi feladatokban való részvétel

Elvárás:
• Pénzügyi-számviteli ügyintéző, mérlegképes könyvelői képesítés
• Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Naprakész számviteli, pénzügyi, adózási ismeretek
• MS Office (Excel, Word) magas szintű ismerete
• Precizitás, terhelhetőség, rendszerezési képesség
• Felelősségteljes munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy az irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.