Könyvelő, Bérszámfejtő álláshirdetés Tunyogmatolcs

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekönyvelő, bérszámfejtő
MegyeSzabolcs-Szatmár-Bereg megye
Település neveTunyogmatolcs
UtcaKlein telep
E-mail címmunkaugy@triagro.hu

Bővebb információ

Könyvelő, Bérszámfejtő álláshirdetés

Könyvelő, Bérszámfejtő állásajánlat – Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Tunyogmatolcs – álláshirdetés

A Triagro Kft. könyvelői, bérszámfejtési feladatok ellátására alkalmas személyt keres, azonnali munkakezdéssel.

Amit kínálunk: fiatalos, baráti légkör; ünnepi csomagok; kedvezményes sertésvásárlási lehetőség.

Téged keresünk, ha: középfokú végzettséggel rendelkezel ; word;excel felhasználói szintű kezelése nem jelent gondot ; könyvelői / bérszámfejtéssel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel. Előnyt jelent, ha már megvan a mérlegképes könyvelői végzettséged.

Kérdés esetén írj e-mailt valamint az önéletrajzokat is az alábbi címekre várjuk: munkaugy@triagro. hu, vagy 4731 Tunyogmatolcs, Klein telep 1. központi irodánk címe amely megegyezik a munkavégzés helyével.